2018. május 21., hétfő

Vissza a hírlistához

Népdaléneklési verseny

2017. december 14.

Iskolánkban idén először – a jelentkezők magas száma miatt- két fordulóban rendeztük meg a népdaléneklési versenyt. Október 23-án a felső tagozat, október 29-én pedig az alsó tagozat diákjai mutatták be énektudásukat. A színvonalas előadásokat az énektanárokból álló zsűri értékelte kiemelt arany, arany, ezüst, bronz minősítéssel. Külön bírálták a nem tagozatos és az ének-zene tagozatos szereplőket.
A mai napon az alsó tagozatos tanulók vehetik át okleveleiket.

ALSÓ TAGOZAT

NEM TAGOZATOS OSZTÁLYOK
ARANY MINŐSÍTÉS: Anczló Kíra 3.c, Fetzer Fanni 3.c, Bükkösdi Benedek 3.c, Tóth Zsófi Kata 3.c, Illés Enikő 4.b, Czimmer Dorina 4.b.
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS: Filotás Zsófi 3.c, Filotás Petra 3.c, Dolák Zita 3.c, Pusztán Míra 3.c, Majoros Léna 4.b, Miklós Szimonetta 4.b.
TAGOZATOS OSZTÁLYOK
ARANY MINŐSÍTÉS: Kurucz Hanka 1.a, Árok András 1.a, 2.a osztály, Meiszterics Lili 3.a, Tusnovits Tamara 3.a, Mózes Zsanett 3.a, Gál Flóra 3.a, Berta Adél 3.a, Schreiben Adrián 3.a, 3.a osztály csoportja- Kovács Hunor, Fodor Csongor, Ágyik Zétény, Nagy Sára Izabella 4.a, Rumbus Zoltán 4.a.
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS: Kovács Anna Nóra 1.a, Milák Bence 1.a, Gulyás Gréta 1.a, Szabó Bíborka 1.a, Süveges Mátyás 1.a, Kurucz Hédi 1.a, Fábián Nóra 1.a, Mikola Barbara 1.a, Nagy Viktória 1.a, Perei Sára 1.a, Rákosfalvi Bori 1.a, Szenyéri Jázmin 3.a, 3.a osztály csoportja- Meiszterics Lili, Torma Bogi, Szenyéri Jázmin, 3.a osztály csoportja- Madarász Vivien, Mucsi Szófia, Illés Laura, Tóth Csenge Süveges Imola Mária 4.a, Kovács Dávid Zalán 4.a, 4.a osztály csoportja- Szegény legények, 4.a osztály csoportja- Hét szál pünkösdrózsa, 4.a osztály csoportja- Csicsergők.

FELSŐ TAGOZAT

NEM TAGOZATOS OSZTÁLYOK

BRONZ MINŐSÍTÉS: 5. c osztály csoportja- Vincze Ferenc Kristóf, Keller Bence Tamás, Kelemen János Ádám, 5. c osztály csoportja- Nagy Lilla, Tóth Gabriella, 5. d osztály csoportja- Illés Dorina, Kovács Krisztina, Herpák Dominika, Kovács Noémi, 5. d osztály csoportja- Apaceller András, Herceg Dominik, 6. b osztály csoportja- Banai Lili, Barczi Dorottya, Bata Marcell, Vida Liliána, Anczló László, László Kinga, Zsiga Alexandra, Harmat Kitti, Pallós Ádám 7. c.
EZÜST MINŐSÍTÉS: Babodi Máté 5. b, Kiss Bence 5. b, 6. c osztály csoportja-Almacht Anita, Gergye Anita, Jobbágy Bianka, Fejes Dorina, Tóth Zoltán, Varga Mónika, Balogh Márk 7. c.
ARANY MINŐSÍTÉS: Szabadkai Csenge 5. b, Rádi Richárd 6. c, Sztójka Zóra Evelin 6. d, Herceg Szabolcs 7. c.
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS: Kovács Péter Csaba 6. d, Szalai Donát 7. c.
TAGOZATOS OSZTÁLYOK

ARANY MINŐSÍTÉS: Illés Zalán 5. a, Szirényi Lili 5.a, Francz Antónia 5. a, Keszthelyi Kira 5. a.
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS: Dunai Virág 5. a, Vincellér András 5. a, 5.a osztály Gerlicék csoportja, 5.a osztály Huszárlegények csoportja, 6.a. osztály csoportja-Csiszár Laura, Pajic Darja, Visnyei Virág, Százszorszép Énekegyüttes 7. a, 8.a osztály, 8.a osztály csoportja-Horváth Szilárd, Forgács Márk, 8.a osztály csoportja-Varga Zsófia, Balikó Dorina.

Az idei tanév hírei

Hírek archívum

Eseménynaptár

Hét
2018. május
21. hét -
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
2018. május
22. hét -
28
 
29
 
30
 
31
 
1
 
2
 
3
 
2018. június
23. hét -
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
2018. június
24. hét -
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
2018. június
25. hét -
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 

Jelmagyarázat:

év hónap
naptári hét - tanítási hét
naptári nap
tanítási nap
  munkaszüneti nap   tanítási szünet   ünnepnap
Copyright © Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 2013