2020. október 23., péntek

Vissza a hírlistához

Sporteredmnyek

2019. mjus 17.

Mezei Futs Dikolimpia Vrosi Dnt Dombvr:
I. korcsoport Lny II. hely
Perei Sra, Kovcs Anna, Rkosfalvi Bori, Kalsz Laura 2.a, Lszl Florina 3.b

II. korcsoport Lny II. hely
Dolk Zita, Filts Zsfia 4.c, Gebhardt Viola 4.a, Lszl Alcia 5.c

III: korcsoport Lny III. hely
Majoros Lna 5.b, Dn Annabella 5.c, Bak Luca , Dolk Luca 6.b, Feke Csenge 6.c

Egyniben Dolk Zita 4.c II. hely

Mezei Futs Dikolimpia Megyei Dnt Bonyhd:
I. korcsoport VI. hely
Perei Sra, Kovcs Anna, Rkosfalvi Bori Kalsz Laura 2.a, Lszl Florina 3.b

II. korcsoport III. hely
Dolk Zita, Filts Zsfia 4.c, Gebhardt Viola 4.a, Lszl Alcia 5.c

III. korcsoport Vii. hely
Majoros Lna 5.b, Dn Annabella 5.c, Bak Luca, Dolk Luca 6.b, Feke Csenge 6.c

II. korcsport egyniben Dolk Zita II. hely

Mezei Futs Dikolimpia Orszgos Dnt Gdll
II. korcsport Egyni
Dolk Zita XXII. hely 234!!! indulbl

Labdargs Dikolimpia Vrosi Dnt Dombvr
II. korcsoport III. hely
Nmeth Bence 5.c, Baranyai Krisztin 5.b, Szalai Dniel 4.d, Murkucz Dominik, Vincze Mikls 4.c, Horvth Lionel 3.a, Kovcs Ronald, Kovcs Mnika, Orss Levente 3.c

III. korcsoport III. hely
Nmeth Bence, Bertk Barnabs 5.c, Apti Zoltn 5.a, Horvth Emilin, Kertsz Gbor 5.b, Perei Viktor 6.a, Ligorovics Krisztin 6.b, Keller Bence, Kvri Levente 6.c, Tvis Kristf 7.b

IV. korcsoport V. hely
Tth Zoltn 7.c, Tvis Kristf 7.b, Velarde Pter, Szab Zaln, Hegyi Gerg 8.a, Nyri MIln 8.b, Kovcs Zsolt, Mamusics Dvid, Apti Rme 8.c

IV. korccsoportos Lny Vrosi Dnt II. hely
Szekeres Szelina 8.a, Gergye Anita Almacht Anita 7.c, Pajics Darja, Csiszr Laura 7.a, Dunai Virg 6.a Pter Martina 6.c

Buznszky Jen Labdarg Kupa Dombvr II.korcsoport V. hely
Nmeth Bence 5.c, Baranyai Krisztin. 5.b, Szalai Dniel 4.d, Murkucz Dominik, Vincze Mikls 4.c, Horvth Lionel 3.a, Kovcs Ronald, Kovcs Mnika, Orss Levente, Orss Miln 3.c

Atltika Dikolimpia Vrosi Dnt Dombvr
II. korcsoport Lny II. hely
Lszl Alcia 5.c, Domjn Mnika, Pet Sra 4.b, Gebhardt Viola, Ills Laura 4.a, Ropoli Rebeka 3.c

II. korcsoport Fi IV. hely
Nmeth Bence 5.c, Fodor Csongor 4.a, Murkucz Dominik, Vincze Mikls, Pintr-Kovcs Benedek 4.c, Srkzi Kevin 3.c

Juhsz Lszl

Az idei tanév hírei

Hírek archívum

Eseménynaptár

Hét
2020. október