2018. október 20., szombat

Országos versenyeredmények

 

Bátaszéki Matematika verseny
Bendegúz verseny
Herman Ottó Biológia Verseny
Jedlik Ányos Fizikaverseny
Kaán Károly Természetismereti Verseny
Kazinczy szép kiejtési verseny
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
Kvalitás Extra verseny
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny
Madarak és fák napja Országos Verseny
Mezei Futóverseny
Mozaik anyanyelvi tanulmányi verseny
Országos Diákolimpia úszás
Országos népdaléneklési verseny
Országos német nemzetiségi verseny
Országos Szavalóverseny
OTDK Természetismereti Verseny
„Titok” Arany János anyanyelvi verseny, Budapest
Völgység-Hegyhát Takarékszövetkezet rajzpályázat

Völgység-Hegyhát Takarékszövetkezet rajzpályázat

év tanuló helyezés felkészítő

2010.

Süveges Sára 5.a

9.

 

Herman Ottó Biológia Verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2007.

Majoros Máté 8.b

21.

Nagy Sándor

2004.

Péter Lilla 7.b

14.

Csík Mária, Nagy Sándor

Kaán Károly Természetismereti Verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Riba Eszter 6. évfolyam

7.

Nagy Sándor

2006.

Czétány Péter 6.c

4.

Barta Andrea, Nagy Sándor

2004.

Porgányi Luca 5.b

 

Nagy Sándor

Madarak és fák napja Országos Verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2007.

Czétány Péter 7.c
Majoros Máté 8.b
Péter Dávid 8.b

2.

Nagy Sándor

2006.

Juhász Petra 8.b
Majoros Máté 7.b
Péter Dávid 7.b

1.

Nagy Sándor

2005.

Péter Dávid 6.b
Majoros Máté 6.b
Tóth Benjamin 6.b

7.

Nagy Sándor

2005.

Péter Lilla 8.b
Juhász Petra 7.b
Vértesy Júlia 7.b

1.

Nagy Sándor

OTDK Természetismereti Verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2005.

Lőbel Petra 6.c

1.

Somfalvi Józsefné

2005.

Lajos Milán 6.c

3.

Somfalvi Józsefné

Bátaszéki Matematika verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Támpa Levente 4.c

4.

Juhász Lászlóné

2006.

Vértesy Gáspár 6.a

7.

Szabóné Szőke Zsuzsanna

2005.

Vértesy Gáspár 5.a

20.

Szabóné Szőke Zsuzsanna

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2006.

Vértesy Gáspár 6.a

11.

Szabóné Szőke Zsuzsanna

Jedlik Ányos Fizikaverseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Támpa Levente 4.c

1.

Embersitsné Bóta Éva

2006.

Vértesy Gáspár 6.a

4.

Embersitsné Bóta Éva

2005.

Vértesy Gáspár 5.a

5.

Embersitsné Bóta Éva

Országos népdaléneklési verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Sas Fanni 2.a

7.

Főbusz Nóra

2009.

Süveges Sára 3.a

10.

Bódis Péterné

Bendegúz verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Szórádi Zsófia 5.a

6.

Bódis Péterné

2009.

Borbély Emese 6.a

7.

Nyári Éva

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2010.

Király Henrietta 7.b

1.

Erdősné Fedeles Zita

Mozaik anyanyelvi tanulmányi verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Molnár Bettina 6.b

7.

Erdősné Fedeles Zita

2009.

Kovács Petra 6.b

5.

Erdősné Fedeles Zita

Kvalitás Extra verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Szalai Gergő 4.a

5.

Királyné Oletics Szerén

2009.

Szőcs Fanni 4.a

10.

Királyné Oletics Szerén

Országos német nemzetiségi verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2006.

Aradi Rebeka 6.b

10.

Märcz Tünde

2005.

Lőbel Petra 6.c

30.

Tímárné Szűcs Szilvia

2005.

Kovács Otilia 6.c

15.

Tímárné Szűcs Szilvia

2005.

Aradi Rebeka 5.b

11.

Märcz Tünde

„Titok” Arany János anyanyelvi verseny, Budapest

év tanuló helyezés felkészítő

2008.

Szórádi Zsófia 5.a

3.

Bódis Péterné

Kazinczy szép kiejtési verseny

év tanuló helyezés felkészítő

2009.

Hegyi Kitti 7.a

1.

Nyári Éva

2005.

Kunfalvi Nóra 8.b

jelvény

Nyári Éva

2005.

Márton Zsófia 8.a

arany jelvény

Bódis Péterné

Országos Szavalóverseny

év tanuló helyezés felkészítő

2006.

Kunfalvi Nóra 8.b

2.

Nyári Éva

Mezei Futóverseny

év tanuló helyezés felkészítő

2005.

Csiszár Viktória 5.c

31.

Fung Györgyné

2005.

Csiszár László 8.c

4.

Fung Györgyné, Fazekas Gáspár

2005.

Csiszár László 8.c
Fogarasi János 8.c
Habuczki Milán 7.c
Németh Miklós 7.c
Maráczi Attila 7.c

2.

Fung Györgyné
Tigelman Margit
Fazekas Gáspár edző

Országos Diákolimpia úszás

év tanuló helyezés felkészítő

2006.

Halmai Petra 2.a

2.

 

Copyright © Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 2013